Nicuşor Dan: E important să avem un guvern cât mai repede, şi, pentru că parlamentarii vor intra în vacanţă parlamentară, ar fi bine să avem un guvern până marţi / Eu aştept ca partidele să vină la mine cu majoritate. Mă aştept la responsabilitate